Gaziosmanpaşa’da yanan çadırda erkek cesedi bulundu

Gaziosmanpaşa’da boş yerde konseyi çadırda çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu söndürüldü. Ortamda yapılan incelemede yanmış bir erkek cesedi bulundu.

Fevziçakmak Mahallesi İstanbul Caddesi üzerinde bulunan boş toprakta konseyi çadırda akşam saat 21.00 sıralarında alevlerin yükseldiği görüldü. İhbar üzerine nahiyeye polis, itfaiye ve sıhhat ekipleri sevk edildi. Polis etrafta güvenlik tedbiri alırken, itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu yangın söndürüldü.

Vukuat sonrası çadırı denetim eden itfaiye ekipleri, yanmış bir erkek cesedi ile karşılaştı. Vaka alanı ekipleri bir mühlet yerde, çadırda ve ceset üzerine incelemelerde bulundu. Polisin incelemesi sonucu cesedin 59 yaşındaki Murat D.’ye ilişkin olduğunu tespit edildi.

Murat D.’nin cansız vücudu incelemelerin akabinde İstanbul Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna götürüldü. Bu sırada acı haberi alan Murat D.’nin yakınları ise hastaneye akın etti. Ceset, Cumhuriyet Savcısı’nın incelemesi sonrası kesin irtihal sebebinin belirlenmesi için Isimli Tıp morguna kaldırıldı.

Polisin, vakayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

Menşe:NTV

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*